....

Ikonky

Filmmax Futurama SimpsonoviPokémonDigimon

ShoutBoard

Postavy

http://images.absoluteanime.com/pokemon/ash%5B4%5D.gif
Ash Ketchump
Ash je v podstatě hl. hrdinou celé série Pokemonů.
Na svých cestách potkává spoustu zajímavých lidí a chytá různé pokémony.Jeho nejoddanějším je Pikachu , se kterým sdílel zatím všechna dobrodružství.Vyhrál spoustu odznaků a zápasů a prošel skoro všemi oblastmi a vždy si našel nějaké společníky
Posledni komentare
07.06.2012 23:48:25: arvinabliter Takte!! Tri-sem? No many thanks experience reklama w internecie
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/7/71/DP-Brock.png/120px-DP-Brock.png
Brock
Brock putuje s Ashem už od oblasti Kanto , kde vlastní Pokemonový stadion.Brock se chce stát nejlepším chovatelem Pokemonů na světě a zatím kráčí po správné cestě.Nyní je s Ashem a Donn v oblasti Shino.
http://nd01.blog.cz/794/720/0b3ac97a96_46899578_o2.jpg
Donn
Donn pochází z bohaté rodiny.Její matka je mistrní Contestů a proto se Donn zaměřuje jen na Contesty.Zatím moc stuh nevyhrála , ale to se napraví.Její první Pokemon byl Piplup.Díky Raket'ákum se setkala s Ashem.
http://www.quizilla.com/user_images/C/CO/CON/conner3326/1195919398_icturesmay.jpg
May
Mayin otec otec vlastní stadion  v Hoenském regionu odkud pochází i May.Má malého bratra Maxe.May se zaměřuje na Contesty.Její první Pokemon byl Torchik.
http://images.absoluteanime.com/pokemon/max.jpg
Max
Max má starší sestru May.Snaží se toho zjistit co nejvíce o Pokemonech.S May se ustavišně hádá pro nic za nic.Po prvním setkáním s Ashem si Max pletl jeho jméno a všechny informace říkal svému otci a Ash byl z toho totálně nakvašený.
1  
2